TROY MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

1993 yılından bu yana elektrik mühendisliği proje ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan TROY Mühendislik 2011 yılında Mimarlık deprtmanını hizmete açmıştır. Mekanik ve statik çözüm ortaklarıyla beraber yapı projelendirme alanında tam teşekküllü hizmet sunmaya başlayan TROY Mimarlık ve TROY Mühendislik yurt içi ve yurt dışı projelerde yetkinliğe sahiptir.

TROY MÜHENDİSLİK

Troy Mühendislik her türlü Elektrik mühendisliği çözümleriniz için yetkindir. Yapılan istatistikler projelerinizin daha iyi tasarlanması halinde toplam enerji yatırımınızda %30'lara varan tasarruf sağlayabileceğinizi gösteriyor. TROY Mühendislik, tüm yurtiçi ve yurtdışı işlerde yıllardan gelen bilgi birikimi ile optimum çözümler üretir ve sorunsuz bir uygulamaya olanak sağlar. Zamanında ve eksiksiz bitirilen iş ofisin en önemli prensibidir.

TROY Mühendislik, endüstri tesisleri, silah sanayi, petrokimya tesisleri, uçak alanı pist aydınlatması, uçak hangarları, terminal binaları,  hastane, iş merkezleri, sinema , tiyatro ve çok amaçlı alanlar,  otel ve toplu konut projeleri, şalt merkezleri, enerji dağıtım, motor kontrol, yangın ihbar, güvenlik, CCTV, telefon ve merkezi anten projelerinin hazırlanması, Elektrik ve Telefon Altyapı projelerinin hazırlanması, Danışmanlık ve Müşavirlik hizmetleri gibi çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

TROY Mühendisliğin referanslarını görmek için tıklayınız.

TROY Mimarlik için tıklayın