TROY MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

1993 yılından bu yana elektrik mühendisliği proje ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan TROY Mühendislik 2011 yılında Mimarlık deprtmanını hizmete açmıştır. Mekanik ve statik çözüm ortaklarıyla beraber yapı projelendirme alanında tam teşekküllü hizmet sunmaya başlayan TROY Mimarlık ve TROY Mühendislik yurt içi ve yurt dışı projelerde yetkinliğe sahiptir.

TROY MİMARLIK

TROY Mimarlık her türlü mekansal probleme mimari çözümler üretmektedir. Yapının değeri öncelikle mimari tasarım sürecinde sonra ise projelendirme aşamasında ortaya çıkar. TROY Mimarlık optimum çözümler ve özgün tasarımlarla ihtiyaca yönelik yapıyı sunarken projelendirme sürecinde doğru ve detaylı çalışmasıyla yapının tasarıma uygun bir şekilde gerçekleşmesini hedef edinir. 

TROY Mimarlık, her türlü prestij projeleri, konutlar, rezidanslar, oteller, alışveriş merkezleri, ofisler, terminal binaları,  kültür tesisleri, müzeler, her tülü iç mekan dekorasyon projelerinin hazırlanması, Danışmanlık ve Müşavirlik hizmetleri gibi çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

TROY Mimarlığın projelerini görmek için tıklayınız.

TROY Mühendislik için tıklayınız